Barion Pixel
Jelenleg a Partnereink számára
kínált termékeket látja
Chefmarket

Ügyfélszolgálatos munkatárs

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkahely, biztos háttér, elismert márka,
  • fiatal, támogató csapat,
  • kereseti lehetőség: bruttó 473.000 Ft + teljesítményalapú bónusz,
  • előrelépési lehetőség,
  • kedvezményes dolgozói vásárlás (élelmiszer, bor),
  • ingyenes fitness bérlet,
  • rendszeres csapatépítők, rendezvények, fesztiválok,
  • ünnepi dolgozói csomagok, ajándékok.

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkezett rendelések rögzítése,
  • kapcsolattartás a vevőkkel (éttermekkel) telefonon, e-mailben,
  • bejövő hívások fogadása,
  • termékek ajánlása, értékesítése,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, a sofőrök munkájának segítése,
  • vevőcsoportok forgalmának monitorozása, értékesítés támogatása,
  • online áruházaink rendeléseinek menedzselése,
  • vevőtájékoztatás, problémamegoldás,
  • reklamációkezelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • vevőközpontú szemlélet,
  • önálló és csapatmunkában való munkavégzés készsége,
  • hatékony probléma megoldó képesség,
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • XV. kerületi, vagy ahhoz közeli lakcím,
  • érdeklődés a gasztronómia iránt,
  • értékesítésben szerzett gyakorlat,
  • angol nyelvismeret.

Kérjük küldd el önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel a veg.orsolya@chefmarket.hu e-mail címre!

Megrendelési adatok

Az alábbi adatok megadása a készletinformációk megjelenítése érdekében szükséges, és nem jelent semmilyen elkötelezettséget a megrendelés leadását illetően!

Személyes átvétel esetében a legkorábbi átvételi időpont: nyitvatartási időben, a megrendelés leadását követően minimum egy órával.
Nyitvatartás:

Figyelem!

Hogy rendelését a kiválasztott időben tudjuk szállítani, hamarosan be kell küldenie a megrendelését!

A hátralévő idő:
00
00

perc
mp
ÉRTETTEM
google play
Szállítási cím

Kérjük, adja meg a címét melyre megrendelését kiszállíthatjuk!

Ha első alkalommal szeretne rendelést leadni, kérjük, adja meg irányítószámát!
Új jelszóhoz adja meg az e-mail címét:

A terméket saját felhasználás vagy továbbértékesítés céljából vásárolja?

Felhívjuk figyelmét, hogy jelenlegi rendelése során a további jövedéki termékek is a fenti választásának megfelelően kerülnek kosarába.

Figyelem!

Kosara tartalmaz olyan terméket, mely csak a következő két szállítási napra kérhető. Amennyiben a dátum módosítást megerősíti, ez(eke)t töröljük kosarából.